نتایج جستجو برای عبارت :

طاها و عبور از اولین پله

با سلام
دیشب شب بیست و سوم ماه رمضان ، آخرین شب قدر امسال بود.
تصمیم داشتیم به مسجد برویم . طاها ساعت های 9 خوابید و بعد نیم ساعت بیدارشد . شروع به بازی کرد ساعتهای 10 بود که دعای جوشن کبیر از تلویزیون پخش می شد. طاها با شنیدن دعا به سمت میز تلویزیون رفت و همانجا با تلویزیون حرف می زد و بازی می کرد . من و خانم هم عقب تر نشسته بودیم و به دعا گوش میدادیم. طاها که مدام وسیله ای را روی میز می گذاشت و بعد می انداخت و دوباره می نشست و برمی داشت و پا میشد و میگ
دیروز این متن رو توی کانال سوته دلان خوندم و من رو به فکر فرو برد...
امروز صبح که داشتم با طاها سر مشق نوشتن بحث میکردم یهو یاد این متن افتادم...
اولش گفتم واقعا این موضوع اهمیت داره که من دارم بخاطرش طاها رو ناراحت می کنم؟
بعد گفتم اصلا چی توی این دنیا ارزش این رو داره که بخاطرش بحث کرد...
بعد کم کم به این نتیجه رسیدم که من هنوز به لطافت نرسیدم و باید هرجور شده این لطافتی که آیت الله فاطمی نیا گفتند رو توی خودم ایجاد کنم...
پس خودم رو آروم کردم ،یهو
طاها پلاست تولید کننده انواع قاب پلاک خودرو از جمله قاب پلاک طلق دار ،قاب پلاک استیل ،قاب پلاک پلاستیکی،قاب پلاک برجسته ،قاب پلاک تبلیغاتی و... میباشد.
قاب پلاک طلق دار طاها پلاست  با کیفیت عالی و قیمت مناسب  عرضه کننده و مرکز پخش قاب پلاک طلق دار طاها پلاست  به سرتاسر ایران.
قیمت ویژه و مناسب قاب پلاک طلق دار  برای همکاران و همچنین قیمت بسیار مناسب تک فروشی قاب پلاک طلق دار طاها پلاست  برای مصرف کنندگان گرامی.
طاها پلاست  بهترین کالاها ب
با سلام
عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت            صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت
امروزچهارشنبه  15 خرداد مصادف با عید سعید فطر است. خونه بابا بودیم .
علیرضا دوشنبه از یزد آمده بود. همان روزی که سرویس ون شرکت مانا که من و چند نفر از بچه ها هنگام رفتن به کارگاه لاستیک ترکاند و از جاده زد بیرون و سه مجروح و مصدوم بر جای گذاشت. و من زانوی چپ و دو دندان پیش از فک بالا دچار مصدومیت شد.و اما طاها
چند روزی است که طاها دو سه قدمی راه می رود و امروز تعداد
توی دوره ای که تکنولوژی توی خونه ها بیداد می کنه ،جواد نباید حتی یه گوشی هوشمند ساده داشته باشه که از درسهاش عقب نمونه...
از اسفند هر روز زنگ میزنه و تکلیفها رو از طاها می پرسه و می نویسه....
معلم ها هم که خبر ندارن از وجود همچین بچه ای توی کلاس ،مرتب تکلیف و نمونه سوال میدن و این بچه باید هر روز زنگ بزنه و این همه سوال رو بنویسه و استرس داشته باشه که از بقیه عقب نیفته ....و طاها چه با حوصله دل میده به دل دوستش ...
مشقها زیاد شدن دلم نمیاد این بچه اینجو
آتش به جان گلشن طاها فتاده استکوثر میان شعله آتش فتاده است
بابا میان کوچه، دلش پشت در بماندمادر میان معرکه تنها فتاده است
دست فرشته ها همه از غم به صورت استنقشی کبود بر رخ زهرا فتاده است
فضه برس به داد که مادرزدست رفتجای درنگ نیست همین جا فتاده است
بازوی او بگیر و بزن آب بر رخشاز پا به راه یاری بابا فتاده است
بانو نشسته سینه زنان آه می کشدتا ریسمان به گردن مولا فتاده است
دانلود آهنگ جدید مهدی اسدی طاها من عاشق اینم
با
ما باشید با ♫ دانلود اهنگ من عاشق اینم عشقو با تو ببینم با صدای مهدی
اسدی طاها به همراه تکست و بهترین کیفیت در رسانه موزیکفا ♫
ملودی : فرزین کاتب ، سعید سام | شعر : متین غضنفری
Download New Music BY : Mehdi Asadi Taha | Man Asheghe Inam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

ادامه مطلب
با سلام و ادب
امروز 28 بهمن است.
چند روز پیش وقتی از سر کار به خونه اومدم و شروع به بازی با طاها کردم برای اینکه نگه بغلم کن و راهم ببر ، طاها را به پهلو خواباندم و کمر و پاها و دستهایش را ماساژ دادم.
الان یاد گرفته وقتی یه مدت بازی میکنه و مخصوصا از روی پشتی ها و پله بالا پایین میره میاد جلوی من یا مادرش دراز می کشه تا ماساژش بدیم.
ماساژ که می دیم برمیگرده واز پهلوی دیگه می خوابه و یه نگاه خیلی خوشگل به ما می کنه و بعد صورتش رو به طرف زمین می خوابونه
سلام آقای مدیر من طاها هستم من با امسال پنج سال پیش شما هستم. من دوست دام یک مدرسه ی شاد داشته باشیم من اول بودن هر روز صبح شیر مجانی می دادند من از شما می خواهم این کار را انجام دهید. زمین چمن خیلی ناهموار است مثل گودال های کوچک و بزرگی دارد و تمام لاستیک هایش درآمده و حتما سرویس بهداشتی هارا خوب کنید همه ی شیلنگاش در آمده است.
اگر می شود اردوهای زیادی مارا ببرید و همینطور سینما و می خواهیم تیم های ورزشی بیشتری دیهد فقط فوتبال نباشد این هم از نا
سلام...
از عصر تصمیمم این بود که درمورد اتفاقات امروزم که درون مایه ی طنز داشت پست بنویسم
اما مستند محمد طاها ، همون پسر بچه ای که تو حادثه ی تروریستی رزمایش پارسال اهواز شهید شد رو دیدم و 
دلم گرفت...از بزرگیِ این مرد کوچک که حالا شهید شده دلم گرفت...
از بی مسئولیتی ها ، از پستی ها ، از حرام خوری های به ظاهر حلال خوری از بچه کشی ها دلم گرفت...
پس لازمه امشب رو به احترام محمد طاها ها سکوت کنم...
راستی
یکم مردهامون کم نیستن؟
امام زمان(عج) حق داره هنوز م
با سلام
امروز اولین روز سومین هفته دومین ماه چهارمین فصل سال ، شنبه 97/11/13 می باشد.
طاها از دیروز شروع به نشستن بدون کمک کرده و دیشب به راحتی نشست و با اسباب بازیهایش بازی می کرد. تا قبل از این بصورت نیم خیز و به پهلو نشسته با تکیه بر یک دست می نشست اما موفق شد بصورت کامل و بدون کمک من و مامان بنشیند و مدتی بازی کند و بعد دوباره حرکت کند و در جایی دیگر بنشیند .
خیلی خوشحالیم
هنوز نتوانستم از نشستنش عکس بگیرم چون با دیدن گوشی به سمت من و مامانش میاد
این روزها به شدت دلتنگم. دلتنگ بوی آدم‌ها (چطور بی اینکه یک غول آدم‌خوار به نظر برسم این جمله را بگویم؟) و دلتنگ رنگ‌هایی که از ست کردن لباس‌های بهاره به چشم می‌رسند. بسیار دلتنگ گرمای جمع دوستانه‌مان با محمد و عرفان و نگار و یاسی و جواد و طاها هستم و بسیار دلتنگ خواندن با گیتار عرفان یا پیانوی طاها و بسیار دلتنگ خنده‌های متین.
گذشته از تمام دلبستگی‌ها و دلتنگی‌ها، بیش از هر چیز دستان رنده‌ایَم سوگوار لمس نرمی دستانش است و بازوهایم سوگو
با سلام
عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت            صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت
امروزچهارشنبه  15 خرداد مصادف با عید سعید فطر است. خونه بابا بودیم .
علیرضا دوشنبه از یزد آمده بود. همان روزی که سرویس ون شرکت مانا که من و چند نفر از بچه ها هنگام رفتن به کارگاه لاستیک ترکاند و از جاده زد بیرون و سه مجروح و مصدوم بر جای گذاشت. و من زانوی چپ و دو دندان پیش از فک بالا دچار مصدومیت شد.و اما طاها
چند روزی است که طاها دو سه قدمی راه می رود و امروز تعداد
دانلود آهنگ جدید مهدی اسدی طاها من عاشق اینم ♫ دانلود اهنگ من عاشق اینم عشقو با تو ببینم با صدای مهدی ... با ما باشید با ♫ دانلود اهنگ من عاشق اینم عشقو با تو ببینم با صدای مهدی اسدی طاها به همراه ... دیوانه شدم؛ بس که تو دل میبری ای یار!دانلود آهنگ جدید هنرمند مهدی اسدی طاها به نام من عاشق اینم کیفیت عالی 320 Mp3 در بلاگ موزیک با متن ... دیوانه شدم بس که تو دل میبری ای یار از گوشه ی چشم تو غزل می چکد انگار. من عاشق اینم عشقو با تو ببینم زیباتر از این چیس
با سلام
امروز دهم تیر ماه یک مطلب مهمی برایم جالب شد.
در گوگل سرچ می کردم . از روی کنجکاوی این مطلب را سرچ کردم :
" من و زندگی + طاها "
و نتیجه ای که دیدم در زیر گذاشتم.

خیلی جالب و جذاب است که وبلاگ و تصاویر طاها در گوگل جزء اولین هاست.
سلام
امروز 19 تیرماه است.
طاها جونم ، مادرت می گفتند دو سه روز است که میل به غذا نداری و بیشتر از قبل اذیت می کنی و دندان گرفتن هایت زیاد شده. با دو دندان تازه ای که روییده و درحال بزرگ شدن است و فشاری که به لثه هایت وارد می شه طبیعی است که احساس درد و خارش می کنه و در کنارش برای کاهش درد دوست داری همه چیز و بیشتر مامان و بابا را دندان ببری . پسرم عاشقانه دوستت داریم و دندان بردنهایت را هم تحمل می کنیم.
عصر دیروز هم با هم رفتیم تو کوچه .کوچه نوردی می
سلامی با ذوق فراوان و لبریز از سپاس از خالق یکتا
امروز سه شنبه 98/2/17 و اول ماه مبارک رمضان سالروز ولادت طاهاست.
طاهایم ، پسرم ، دلبندم تولدت مبارک.
ان شاءالله که سالیان سال با موفقیت پشت سر بگذاری.
از دیروز من و همسرم در تکاپوی برگزاری یک جشن تولد برای فرزندمان هستیم و چون مصادف شده با ماه رمضان مهمانان به صرف افطار دعوت شده اند.
پختن کیک تولد و ژله و تزئینات اتاق را دیروز انجام داده ایم . برای افطار هم خورش قیمه در نظر گرفته ایم و چون باتوجه به ک
با سلام
امروز اول تیرماه است. روز شنبه.
در ماه گذشته خرداد ماه پیشرفتهای حرکتی در طاها بوجود آمد که مارا سر ذوق آورد.
مهمترین آنها ، راه رفتن فرزندمان بود.
اکنون طاها راه می رود.
تا چندی پیش به کمک دیوار بلند میشد و بعد راه می رفت و از دیروز درجا بلند می شود و راه می رود.
با توپ خیلی زیبا بازی می کند . راه می رود و به توپ ضربه می زند. گاهی هم سرعش را تند می کند .
راه رفتنش دیدنی است قدم های کوچک و پشت سر هم با تکونهای باحال در بدن . اگه کسی ندونه تازه ر
با سلامیکشنبه 19خرداد وقت آتلیه گرفته بودیم تا از طاها چند عکس زیبا و به یاد ماندنی بگیریم.
طاها هنوز با محیط آشنا نبود و از خانم عکاس هم خجالت می کشید. هرکار کردیم تا یه بار خوشگل بخنده محل نذاشت که نذاشت.
در حالات مختلف عکس گرفت . من هم با گوشی خودم عکس می گرفتم. الان عکسهایی که خودم گرفتم را پست می کنم.

هنگام عکس در وان ، طاها خیلی شیطونی می کرد. هرچی دوش وان را درست میکردیم دست میزد و می چرخوندش. فک کنم 15 عکس گرفت تا یکیش با درست دراومد.
امیدوار
با سلام و درود
امروز جمعه هفتم تیرماه 98
گاهی اوقات بزرگترها کودکان را بر اثر انجام بعضی کارهای اشتباه دعوا یا حتی کتک می زنند تا به خیال خود کودک را ادب یا تربیت کنند.
نمیدانم چرا به این نکته توجه نمی کنند که کودک که شخصا چیزی بلد نیست و همه رفتارهای خود را الگوبرداری می کند . منظرم این است که ذهن کودک شبیه یه دستگاه کپی است که هرچه بهش بدهی عینا تحویل می دهد. این تحویل دادن فقط مال همان لحظه نیست بلکه در زمانهای آینده نیز در موقعیت مشابه همان ر
متن آهنگ تجلی طهبه طاها به یاسین به معراج احمد ♫♪به قدر و به کوثر به رضوان و طوبی ♫♪به وحی الهی به قرآن جاری ♫♪به تورات موسی و انجیل عیسیبسی پادشاهی کنم در گداییچو باشم گدای گدایان زهرا  ♫♪چه شب ها که زهرا دعا کرده تا ما ♫♪همه شیعه گردیم و بی تاب مولا ♫♪غلامی این خانواده دلیل
و مراد خدا بوده از خلقت ما ♫♪مسیرت مشخص امیرت مشخص ♫♪
مکن دل ای دل بزن دل به دریا ♫♪

دانلود آهنگ با کیفیت خوب 
برگرفته از سایت:
https://upmusics.com
خداوند مقدّر فرموده ا
متن آهنگ تجلی طهبه طاها به یاسین به معراج احمد ♫♪به قدر و به کوثر به رضوان و طوبی ♫♪به وحی الهی به قرآن جاری ♫♪به تورات موسی و انجیل عیسیبسی پادشاهی کنم در گداییچو باشم گدای گدایان زهرا  ♫♪چه شب ها که زهرا دعا کرده تا ما ♫♪همه شیعه گردیم و بی تاب مولا ♫♪غلامی این خانواده دلیل
و مراد خدا بوده از خلقت ما ♫♪مسیرت مشخص امیرت مشخص ♫♪
مکن دل ای دل بزن دل به دریا ♫♪

دانلود آهنگ با کیفیت خوب 
برگرفته از سایت:
https://upmusics.com
خداوند مقدّر فرموده ا
امروز یکشنبه سی ام دیماه ، آخرین روز
اولین ماه آخرین فصل سال می باشد.(چه تیکه ادبی شد. ایول به خودم)
امروز روز خوبی است . همینک سر کار می
باشم که خانمم خبر داد که طاها برای اولین بار خودش به چهاردسته پایی وارد
آشپزخانه شده. جالبی خبرش این جاست که پسر دلبندمون توانسته از پله بالا بره.
البته پله ای به ارتفاع حدود 15 سانت.
تا دیروز می رفت جلوی آشپزخانه و به
پله که می رسید بر می گشت. و حالا از پله عبور کرده.

صبح امروز دیوار چینی طبقه همکف خانه
را شروع ک
با سلام
دوشنبه دهم تیرماه 98
چند وقتی است که طاهاجون گاز می گیرد و این اواخر بیشتر شده. دیروز همسرم خبر دندان جدید را داد. در واقع پنجمین دندان طاها. البته دندانها جفت جفت ظاهر می شوند بنابراین بهتر است بگویم سومین جفت از دندانهایش. خدا را شکر.
طاها دو عروسک پت و مت دارد که خیلی دورستشان دارد . از بین همه عوسکهایی که دارد فقط این دوتا را انتخاب کرده و بازی می کند.
آنها را روی صندلی خودش می نشاند . سوار بر تاب می کند . هنگام دوچرخه بازی حتما باید آنه
سلام به همه
امروز جمعه چهارم مردادماه است.
چند عکس از پسر گلم داشتم که بزارم. عنوان را نمیدانستم چه انتخاب کنم.
پسرم طاها جان ، هر روز که می گذرد و تو بزرگ و بزرگتر می شوی من و مادرت خوشحال و شادتر می شویم و از خود می پرسیم کی حرف زدن را آغاز خواهی کرد . کی جیش داشتنت را خواهی گفت که دیگر نیاز به پوشک کردنت نباشد. هرچند که گهگاه که بدون پوشکی بارها با اشارات و علائم جیش داشتنت را به ما می فهمانی و هربار که تو را بیرون میبریم خبری نیست که نیست. انگار
دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر
دانلود فایل

www.takbook.com › best › دانلود-کتاب-عبور-از-منطقه-60-درجه-زیر-...دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر - پروژه هادانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر. دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفرنسخه پی دی افبهتریت کتاب ترک اعتیاد با جدید ترین روش های کشف شده…mihanvideo.com › aMWD9 › دانلود_کتاب_عبور_از_منطقه__درجه_ز...دانلود کتاب عبور از منطقه ۶۰ درجه زیر صفر - میهن ویدیو۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - دان
از دیروز من و همسرم در تکاپوی برگزاری یک جشن تولد برای فرزندمان هستیم و چون مصادف شده با ماه رمضان مهمانان به صرف افطار دعوت شده اند.
پختن کیک تولد و ژله و تزئینات اتاق را دیروز انجام داده ایم . برای افطار هم خورش قیمه در نظر گرفته ایم و چون باتوجه به ک
با سلام و عرض ادب
امروز سی ام مردادماه است. و مدتی است که مطلبی نگذاشته ام.
صبح 13 مردادماه با خانواده به سمت یزد حرکت کردیم. اولین مسافرت طاها به حساب می آمد. برای دیدن داداش علیرضا و انجام چند کار عازم شدیم.

صبحانه را در مسجد شکر خوردیم.

پس از صرف صبحانه به راه افتادیم و حدود 10 صبح یزد بودیم.
برای اولین بار بود که شخصا در یزد رانندگی می کردم.
عصر همان روز به دکتر رفتم برای درد و نفخ معده چند ماهه ای که داشتم و دکتر گفت چیزی نیست و از استرس است و
سلام
امروز 11 اردیبهشت است و 6 روز دیگر سالروز ولادت طاهاست .
5 روز دیگه ماه مبارک رمضان آغاز می شه. یعنی تولد طاها دوم ماه رمضان است.
تصمیم گرفتیم ان شاءالله جشن تولد طاها و دعوتی افطاری ماه رمضانمان را همزمان برگزار نماییم. خانمم دوست داره کیک تولد را در خانه درست کند.
برای تزیین اتاق هم هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم ولی بدون تزیین که نمی شه.
کادوهای تولد از طرف مامان و بابا هم خریداری کردیم اما الان نمیگم.
شنبه و یکشنبه که 14 و 15 ام است جلسه ای با مدیر
من طاها درخشان  در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمدم 
در سال ۱۳۹۴ علاقه مند به موسیقی شدم وبه آموزشگاه آزاد موسیقی مهر آهنگ رفتم و ساز تنبک را انتخاب کردم 
پیش استاد عباس قاسمی دروس تنبک را یاد گرفتم 
یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۵ علاقه مند به پیانو شدم و پیش استاد فرشاد برنجی تدریس دیدم .
در سال های ۹۶.۹۵ و ۹۷ به کنسرت دعوت شدم که در دو سال اول کنسرت تنبک و سال ۹۷ اولین کنسرت پیانو یه خود را در سالن ۹ دی اجرا کردم
در سال ۹۵ با ساز درامز آشنا شدم که بسیار بسیار ع
من طاها درخشان  در سال ۱۳۸۷ به دنیا آمدم 
در سال ۱۳۹۴ علاقه مند به موسیقی شدم وبه آموزشگاه آزاد موسیقی مهر آهنگ رفتم و ساز تنبک را انتخاب کردم 
پیش استاد عباس قاسمی دروس تنبک را یاد گرفتم 
یک سال بعد یعنی سال ۱۳۹۵ علاقه مند به پیانو شدم و پیش استاد فرشاد برنجی تدریس دیدم .
در سال های ۹۶.۹۵ و ۹۷ به کنسرت دعوت شدم که در دو سال اول کنسرت تنبک و سال ۹۷ اولین کنسرت پیانو یه خود را در سالن ۹ دی اجرا کردم
در سال ۹۵ با ساز درامز آشنا شدم که بسیار بسیار ع
به نام خدا
سلام!
امروز ساعت 9 صبح رادیو ایران.
گزارشگر از افرادی در خیابان سوال میپرسه که شما بچه دارین؟ (بله) چی صداش میزنین؟
مردم: فاطمه خانم. 
آقا محمد
سید امیر طاها جان (سید امیر طاها جون آخه؟)
هلما جون
عزیز بابا
عزیزم
دُردانه ی بابا
مجتبی (این بچه مَرد میشه)
عسل مامان
زیبا جووون(یه جوری گفت جوووونا!)
یاد بچگیای خودم افتادم
مامان: مهتی... ذلیل شده.... جِزِّ جیگر گرفته..... آسیبِ زندگی!!! .... پدَّسگ..... تون به تون شده....خرِ زخمو (همیشه زانو و آرنجم زخمی
با سلام و درود
گاهی اوقات بزرگترها کودکان را بر اثر انجام بعضی کارهای اشتباه دعوا یا حتی کتک می زنند تا به خیال خود کودک را ادب یا تربیت کنند.
نمیدانم چرا به این نکته توجه نمی کنند که کودک که شخصا چیزی بلد نیست و همه رفتارهای خود را الگوبرداری می کند . منظرم این است که ذهن کودک شبیه یه دستگاه کپی است که هرچه بهش بدهی عینا تحویل می دهد. این تحویل دادن فقط مال همان لحظه نیست بلکه در زمانهای آینده نیز در موقعیت مشابه همان ر
بنام یاور برحق
السلام علیک یا امیرالمومنین یا علی ابن ابیطالب(ع)
امروز 21 ماه رمضان ، شهادت حضرت علی (ع) است.
با توجه به بازدیدهای چند روز قبل مدیرعامل کارفرمای پروژه و عدم رضایت وی از پیشرفت پروژه امروز را کاری اعلام کردند. و هم اکنون که ساعت 12 ظهر می باشد مشغول به تایپ مطلب می باشم.
چند رفتار از طاها که در مطالب قبل به آنها اشاره نکرده ام را اینک جداگانه ثبت می کنم.
یکی از رفتارهای طاها که در زمانهای خاص بروز می کند ، شنیدن صدای اذان ، قرآن و نما
می گذرد جمعه ها بی تو. در تقویم دلم، جمعه ها تعطیل نیست؛ بیا تا درِ تقویم انتظار را گل بگیری و رویش حک کنی: «تعطیل!». درِ این ویرانه، آقا! هنوز بر پاشنه می چرخد... .
می گذرد جمعه ها بی تو، این یکی هم پر زد و رفت؛ وقتی صاحب خانه ای نباشد، چرا لب پنجره، در انتظار دانه بنشیند کبوتر؟! آری! این جمعه هم پر زد و رفت... .
​​​می گذرد جمعه ها بی تو. کوچه پس کوچه های دلم، مثل لب های عمویت عباس (ع) ترک برداشته اند؛ نمیباری؟ بر این کویر سرد دلم نمیتابی؟ نمی خواهی گر
سلامی به خوشی های کودکانه
امروز 24 تیرماه 98 روز دوشنبه است. دیروز ولادت حضرت رضا (ع) بود.
دیشب خونه کمیل دعوت بودیم . به همراه بابا .
طاها جون خیلی پسر خوب و آرامی بودی بابایی. دوست داشتی با وسایل دکوری و پارچ شیشه ای بازی کنی . با اینکه روی عسلی مبلمان گذاشته بود ولی چون اجازه ندادم دست نزدی . یاد گرفتی وقتی چیزی نباید دست بزنی ، دست کوچکت را مشت می کنی و با انگشت اشاره ی باز شده دستت را تکان میدی و خودت را قانع می کنی که دست نزنی. البته این رفتار در
با سلام و درود
نمیدانم چرا به این نکته توجه نمی کنند که کودک که شخصا چیزی بلد نیست و همه رفتارهای خود را الگوبرداری می کند . منظورم این است که ذهن کودک شبیه یه دستگاه کپی است که هرچه بهش بدهی عینا تحویل می دهد. این تحویل دادن فقط مال همان لحظه نیست بلکه در زمانهای آینده نیز در موقعیت مشابه همان
بنام یاور برحق
السلام علیک یا امیرالمومنین یا علی ابن ابیطالب(ع)
امروز 21 ماه رمضان ، شهادت حضرت علی (ع) است.
با توجه به بازدیدهای چند روز قبل مدیرعامل کارفرمای پروژه و عدم رضایت وی از پیشرفت پروژه امروز را کاری اعلام کردند. و هم اکنون که ساعت 12 ظهر می باشد مشغول به تایپ مطلب می باشم.
چند رفتار از طاها که در مطالب قبل به آنها اشاره نکرده ام را اینک جداگانه ثبت می کنم.
یکی از رفتارهای طاها که در زمانهای خاص بروز می کند ، شنیدن صدای اذان ، قرآن و نما
بابا میان کوچه، دلش پشت در بماندمادر میان معرکه تنها فتاده است
دست فرشته ها همه از غم به صورت است
نقشی کبود بر رخ زهرا فتاده است
فضه برس به داد که مادرزدست رفتجای درنگ نیست همین جا فتاده است
بازوی او بگیر و بزن آب بر رخشاز پا به راه یاری بابا فتاده است
بانو نشسته سینه زنان آه می کشدتا ریسمان به گردن مولا فتاده است

بابا میان کوچ
با سلام خدمت همه

امروز دومین پنجشنبه دومین ماه آخرین فصل سال است.(97/11/11)

به عبارتی تولد ریحانه می باشد. و فردا 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی(ره) به ایران.

تولد خواهرم را به همه تبریک می گویم. الان ریحانه یزد است . دیشب بابا به اتفاق خانواده رفتند یزد تا ماشین خود را که داداش علیرضا تحویل گرفته بود را بیاورند. یک ال نود اتومات.

و اما طاها...

پسر زرنگ بابا چند روزی است که در تلاش است تا با کمک در پشتی و دیوار و هر جسمی که بتواند دستهای خود را بر روی آ

زیرکی فرمانده
✨پس از عبور از کانال اول، و سه ردیف سیم خاردارهای حلقوی، عبور از میدان مین حدودا با عرض ده متر شروع شد.  تخریب چی ها معبر زدند و قرار شد گروهان دوم از گردان کمیل از معبر باز شده عبور کند و خود را به کانال دوم برساند.
ادامه مطلب
با سلام و درود به همه فرزندان ایران زمین.
از امروز و با آغاز پانزدهمین ماه زندگی پسر عزیزم طاها ، تصمیم براین گذاشته ام که آنچه می نویسم خطاب به فرزندم باشد.
فرزندی که 14 ماهه شده و چند سالی باید منتظر بمانیم تا خواندن را بیاموزد و آنچه را که می نویسم بخواند.
پس بریم که رفتیم...
طاها جونم 17 تیرماه 98 هم گذشت و وارد پانزدهمین ماه تولدت شدی. نمیدانم چه زمانی این مطالب را خواهی خواند. نمیدانم خوشحال خواهی شد یا غمگین. نمی دانم سر شوق خواهی آمد یا عبوس

ای غایب از نظر
به خدا دوست دارَمَت...

امید غریبانِ تنها کجایی؟
چراغ سرِ قبر زهرا کجایی؟
تجلی طاها، گل اشک مولا،
دل آشفته داغ آن کوچه غم،
گرفتار گودال خونین،
دل افکار غم های زینب،
سیه پوش قاسم،
عزادار اکبر گل باغ لیلا،
پریشان دست علم گیر سقا،
نفس های سجاد،
نواهای باقر،
دعاهای صادق،
کس بی کسی های شب های کاظم،
حبیب رضا و انیس غریب جوادالائمه،
تمنای عزیز دل عسکری،
پس نگارا بفرما کجایی ...
کجایی؟

دانلود فایل صوتی " به طاها به یاسین 1 - با
maryam rad:*نجوا ▪️ وضو گرفتم به اشکهایت تطهیر شدن مسلک من است تیمم می کنم به نگاهت مسح می کشم به چشم هایم به پهنای صورت لبخند می زنم به خنده هایت نجوا می کنند که اغوا شده است ▪️چشم ها را می بندم دریچه ی بسته سو سو نمی زند و از چشم هایت از خنده هایت از دستهای نوازشگرت گذشتم گذشتن سهم کوچکی از من بود هنگامی که ضرورت عبور بود مثل عابری ساده از رد پای خاطرات من عبور عبور عبور ▪️سجاده سجاده سجده کردم به رد پای تو انگار حک شده است عطر تنت در کوچه پس کوچه
رمز عبور بر روی تلفن‌های هوشمند روشی برای محافظت از اطلاعات خصوصی گوشی‌تان است. در عصری که اطلاعات شخصی، حرفه‌ای و مالی همه ما بر روی گوشی ها ذخیره می شود، استفاده از رمز عبور یک ضرورت محسوب می‌شود.
آیا برای شما پیش آمده که رمز عبور خود را فراموش کنید ؟ برای بازیابی رمز خود چکار می کنید، در ادامه روش‌هایی را برای شما بیان می‌کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در صورت فراموش کردن رمز دوباره به گوشی‌تان دسترسی پیدا کنید.

ادامه مطلب

=> این اموزش با کالی انجام میشه ولی در دیگر توزیع ها مثل اوبونتو و … به همین شکل هست.
-> ترمینال را باز کنید و دستور زیر را بنویسید:
passwd
..................................
بعد از اجرای دستور، با پیغام زیر مواجه میشید
Enter new UNIX password
که بدین معنی است که باید رمز عبور جدید را وارد کنید.
-> بعد از وارد کردن رمز عبور دوباره پیغامی ظاهر میشود
Retype new UNIX password
که باید رمز عبور جدید خود را که در بالا وارد کردید دوباره وارد کنید.
-> و
اینم جواب چالشی که دعوت شدم ^-^
۱-ماشین(لامبورگینی )۲-کشور(کشور خودمو دوست دارم:))۳-فرزند(دختر)۴-رنگ(قرمز)۵-بازیگر (نمیدونم)۶-آهنگ(ویدیو آهنگ لاله از تی ام بکس)
۷-حیوان(آهو)۸-کتاب مذهبی (یادم نیست)۹-رمان (یه رمانی قشنگی خوندم اسمش یادم نیست: )۱۰-فیلم (اخرین جنگجوی قهرمان)۱۱-روز (فرد:)۱۲-عدد(6)۱۳-رنگ چشم( عسلی )۱۴-سنگ (مرمر)۱۵-اسم پسر (طاها)۱۶-اسم دختر (آوا)
۱۷-آرزوم (دکتر آینده بشم:)
با عرض سلام و ادب
امروز که این مطلب را می گذرم شاید آخرین مطلب سال جاری باشد.
آخرین ماه ، اولین سال حیات طاهاجان.
در اسفند ماه رویدادهای تازه و پیشرفت در امور قبلی برای طاها بود.
دو دندان از فک بالا سرزد . ایستادن را به راحتی انجام می دهد البته با کمک پشتی و میز و دیوار. کنار پشتی ها دو سه قدم راه می رود. در ابتدا برای نشستن کمک می خواست . اما حالا حرکاتش کاملشده و بدون کمک ما از حالت ایستاده کنار دیوار ، می نشیند.
بازی هایش متفاوت شده و بجای دنبال
❆ #دیوار:دیوارهای کوچه می دانندآنکه ایستادهسرِ قرار، منمآنکه جا زدهاز سایه ی دیوار تویی ❆ #نان:طعم نان بیات گرفته است زندگیِ مناز بس که سفره‌ٔ خالی‌ِ مانان گرم به خود ندیده است ❆ #عبور:عبور ات به حوالی ام خوردخواهی دیدپهن کرده امبساط تنهایی ام رااما کوچه در قُرق خیالتبی عبور است #سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)#شعر_سپکو@ZanaKORDistani63سپکوسرای میخانهکانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زانا کوردستانی)https://t.me/sepkomikhanehhttps://www.instagram.com/zanakordistani?r=namet
 خداوند ان‌شاءالله که به شماها اجر بدهد، صبر بدهد. [حاج قاسم] زندگی‌اش هم برای شما امتحان بود، شهادتش هم برای شما امتحان است. رنج زیاد است، غصّه بزرگ است، امّا اجر هم به همین اندازه بزرگ است. بایستی تحمّل کنیم، بایستی از خدای متعال راضی باشیم؛ بالاخره هر کسی از این مرحله‌ی زندگیِ این نشئه به نشئه‌ی بعد عبور خواهد کرد -همه عبور میکنند: من، شما، دیگران، همه؛ جوان، پیر- نوع عبور کردن مهم است؛ ...
ادامه مطلب
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP رو دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .

⚫ سلام بر خدیجه‌ای که بزرگ بود...راهی جاده ی سعادت شد کاروانی که بار او عشق است ساربانت امین‌ترین مرد استشک نکن مزد کار او عشق استهرگز از خاطرت نرفت آن شبکه حرا مثل روز روشن شدمردت آمد دلش پر از قرآنجانت آماده ی شنیدن شدکوثرت خیر هر دو عالم شدبرکتی بر زمین این قومیالسلام علیک یا مادرکه تو مادرترین این قومیمایه افتخار زن هاییاولین بانوی مسلمانیمدعی‌ها اگر چه بسیار اندتو همیشه اصیل می‌مانیثروتت قرض احسن دین شدمهر تو یاور شریعت بودچشم تاری
استاد اندیشه می‌گفت شاید یکی از دلایل دلگیری غروب جمعه، این باشه که زمان بازگشت ارواحه. اون‌ها حین بازگشت به دنیای دیگه ، با عبور از جسم‌ ما، بخشی از غم و دل‌تنگی‌ای که بهش دچارن رو در ما جا می‌ذارن و باعث می‌شن ما هم احساس دلتنگی کنیم.
چه دل گرفته‌ای داشته روحی که از من عبور کرده...
▼ حرف
رمز عبور از آشوب

بیش از 40 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی می‌گذرد و در طول این دوران با چالش‌های متعددی در حوزه امنیت مواجه بوده است. دشمنان انقلاب از برخی ناکارآمدی‌ها و سوء تدبیرها بهره جسته و بلوا ایجاد کردند که آخرین آن به بهانه گرانی قیمت بنزین کلید خورد. نکته اساسی در این میان آن است که نظام اسلامی همواره توانسته با کمترین هزینه و کمترین زمان از این چالش‌ها عبور کند. در یک حساب سرانگشتی می‌توان به محورهای زیر به منزله رمز عب
همین چند روز پیش بود که از شرایط گله داشتم و قرارم با آدمی به هم خورده بود یا درواقع او زده بود زیر همه چیز. خیلی بی‌انگیزه و اتفاقی رزومه‌‌ام را برای کسی فرستادم و همان روز قرار مصاحبه گذاشتند و همان روز تماس گرفتند که فردا بیا سر کار و یک هفته آزمایشی کار کن. همینقدر ناگهانی و سریع. راستش شرایط بدی نیست و خیلی بهتر از قرار به هم خورده قبلی است اما نمی‌دانم چرا نمی‌توانستم و یا درواقع هنوز هم نمی‌توانم به چیزی خوش‌بین باشم.
امروز روز اول ک
maryam rad:
*نجوا 
▪️  وضو گرفتم به اشکهایت 
تطهیر شدن مسلک من است 
تیمم می کنم به نگاهت 
مسح می کشم به چشم هایم به پهنای صورت 
لبخند می زنم به خنده هایت 
نجوا می کنند که اغوا شده است 
▪️چشم ها را می بندم 
دریچه ی بسته سو سو نمی زند 
و از چشم هایت از خنده هایت 
از دستهای نوازشگرت  گذشتم 
گذشتن سهم کوچکی از من بود 
هنگامی که ضرورت عبور بود 
مثل عابری ساده 
از رد پای خاطرات من 
عبور عبور عبور 
▪️سجاده سجاده 
سجده کردم به رد پای تو 
انگار حک شده است
داغی اگر نبود که گریان نمی شدیم
لطفی اگر نبود مسلمان نمی شدیم
یا ایّها الرّسول بدون دعای تو
از پیروان عترت و قرآن نمی شدیم
رحلت رسول اکرم (ص) تسلیت باد
تا کنى درک عزاى مجتبى
شهادت امام حسن مجتبی (ع)تسلیت باد

گابریل کالدرون پس از بازی درون تیمی مشترک با حضور تعدادی از بازیکنان منتخب تیم جوانان پرسپولیس سه نفر از سرخپوشان جوان را برای حضور در تمرین تیم بزرگسالان انتخاب کرد
پوریا میرائی، طاها فراهانی و مهدی فلاح که هر سه در خط میانی بازی می‌کنند، نفرات دعوت شده به تمرین بزرگسالان هستند
با سلام و ادب و احترام
امروز شنبه 12 مرداد است.
هفته ای که گذشت را در این مطلب خواهم نوشت.
ظهر جمعه هفته گذشته (چهارم) بابا و ریحانه و زهرا از یزد برگشتند و الهه خانم و خواهرشان همانجا ماندند.
ظهر همه خانه ما بودند. عصر جمعه برای سرکشی از خونه ای که می سازیم به همراه خانم و بچه ها رفتیم تا هم دیوارها را آب بدهیم و هم صبحانه فرای کارگران را تهیه نماییم و شب خانه کمیل ماندیم.
روز شنبه کمیل خونه بابا بود. شب نیز ما رفتیم و ماندیم و بعد شام رفتیم امامزاد
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
اگر شما رمز عبور خود را می‌دانید، لازم نیست آن را بازیابی کنید و تنها کافی است خیلی ساده آن را از طریق Settings  ویندوز تغییر دهید.مراحل زیر را با ما انجام دهید تا با روش حذف رمز در ویندوز 10 نیز آشنا شوید.
بر روی گزینه Settings کلیک نمایید تا پنجره آن باز شود( اگر دوست داشته باشید، شما می‌توانید از کلید‌های ترکیبی Win + I نیز برای اینکار استفاده کنید).
بر روی گزینه Accounts کلیک کنید.
در منوی سمت چپ وارد تب Sign-in options شوید.
تیتر قسمت Password را پیدا کنید.
در پایین
امروز توی کلاس مجازی طاها قرار بود آنلاین امتحان خوانداری بگیرند...
جواد رو هم گفتم که گوشی نداره...گفت من چجوری امتحان بدم؟گفتیم بیا خونمون....خیلی خوشحال شد...
دیروز برنامه ی شاد رو روی گوشی امید نصب کردم و با شماره ی مادر جواد توی برنامه ثبت نام کردم و جواد رو بردم توی گروه...
بعد هم رفتیم از مشقها و امتحانهاش عکس گرفتیم و با اسم خودش ارسال کردیم ،الان هم دیگه راحت میتونم براش هر روز حاضری بزنم...
خلاصه داشتم می گفتم امروز قرار شد جواد بیاد خونمو
برتری تیم نونهالان پیام وحدت  در هفته اول مسابقات لیگ شهرستان تایباد 

تیم فوتسال نوهالان  پیام وحدت  در هفته اول لیگ شهرستان تایباد موفق شد با نتیجه  5 بر 1 تیم اتحاد را شکست دهد .که گل های تیم پیام را در این دیدار << پمان رحیمی فر ، رسول کریمی ، سلمان با خدا ، سهیل قنبری و امیر حسین آذر بیگی >> به ثمر رساندند .
همچنین محمد طاها صید محمدی دروازبان تیم پیام وحدت که سه تک به تک را در این بازیاز حریف گرفت به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد
در
بیشتر مواقع، تقدم حق عبور از مسیرهای مشترک میان عابران پیاده و خودروها (یعنی
کوچه ها، خیابان ها، بزرگراه ها، آزادراه ها)، به عابر پیاده می رسد. اما همین حق
عابر پیاده نیز مشمول قواعد و اصولی می شود. محل عبور عابر پیاده در خیابان ها
مشخص بوده و لازم است که برای عبور از عرض خیابان، از این محل ها، گذر کنید. در
غیر اینصورت قوانین راهنمایی و رانندگی، سهم تقصیر در تصادفات را ارزیابی کرده و احتمالا
بخشی از آن یا حتی همه آن؛ به شما، به عنوان عابر پی
باقرعلم پیمبربنده یکتارسید/اسوه خوب پرستش گوهردنیارسید/ازبر قرآن وعترت حضرت اوافتخار/جلوه های دانش حق همره طاها رسید/پنجمین نورهدایت سوی احمد آمده/وارث علم علی وسید و مولارسید/ازتبارفاطمیه مثل کوثر گشته است/شیعیان مرتضی راگوهر والارسید/حضرت باقربرای کربلایک شاهد است/مظهرلطف وعطاو بخشش آقارسید/نورباران از قدومش شدمدینه ناگهان/برولایت حضرت اوسیدوهمتارسید/یاوردین محمدپنجمینِ اختراست/بررئیس مذهب ما برترین بابارسید/درقیامت میشوداو یک
تسلیت سوی رضاازبهر بابا میدهیم/درشهادت نامه ای او دل به مولامیدهیم/حضرت موسی بن جعفرگوهرخوب ولاست/عشق پاک حضرتش راما به دلهامیدهیم/حضرت معصومه باشد درغم باباشریک/داغ کاظم رابه شیعه نشر هرجا میدهیم/هفتمین نورولایت با شهادت رفته است/مجلسی اندرمصائب سوی آقامیدهیم/زمزم عشق ومحبت درسرای کاظم است/دیده ودل رابرایش سوی زهرا میدهیم/درغم کاظم بگوییم تسلیت برمهدیش/گوهرپاک محبت را به طاها میدهیم/
کربلای کشورماحضرت عبدالعظیم/بافصیلت پورزهراحضرت عبد العظیم/مثل خورشیدی درخشد در ری واطراف آن/عالمی ازنسل طاها حضرت عبدالعظیم/اعتقادش عرضه کرده برامام شیعیان/همچواجدادش مصفاحضرت عبدالعظیم/حامی قرآن وعترت باولایت بوده است/نزدشیعه هست مولاحضرت عبد العظیم/هم ولایت هم بصیرت دروجودش شعله ور/آیت عظمای یکتاحضرت عبدالعظیم/شدوفات جانگدازش روزداغ شیعیان/گنبد پاکش چه زیباحضرت عبدالعظیم/کرده تبلیغ ولایت تاظهور مهدوی/زائرش ایران وآقاحضرت عبدال
سلام من طاها هستم و مدیر این وبلاگ و بازی های PSP را دوست دارم .
یکی از بازی هایی که من ان را خیلی دوست دارم بازی:Harvest moon:hero of leaf valley «برداشت ماه : قهرمان دره برگ» هست  که در این جا درمورد همین بازی می نویسم .
نکته اول : کپی برداری ممنوع!
نکته دوم : سوالی درمورد بازی داشتید حتماً بپرسید.
نکته سوم : نظر بگذارید .
ادامه مطلب 
ادامه مطلب
بلاخره رفتم شهرستان و اون کار کروکی زمین رو انجام دادم. خدای من عجیب استرس داشتم. کاری که دو سال قبل مل آب خوردن انجامش میدادم الان برام شبیه کابوس شده بود. خیلی زود و سریع تحویل دادم کار رو اما واقعا اعتماد بنفسم صفر بود. همش فکر میکردم یجای کار ایراد داره. الانم همین حس رو دارم. البته یه علتش هم این بود که فایل های پیش نیاز کار و تنطیمات اتوکد رو روی لپتاپ جدید نداشتم. بهرحال انجامش دادم و برگشتم اهواز سفر یک روزه خوبی بود طاها و تیارا رو هم دی
مقاومت جسم هادی دو سری است که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان میدهد و ولتاژ دو سر آن متناسب با جریان عبوری از آن میباشد.در واقع هر هادی الکتریکی از خود در مقابل عبور جریان الکتریکی مقاومت نشان میدهد که بسته به میزان این مقاومت جریان عبوری از آن هادی محدود میشود البته پارامترهای دیگری مانند طول هادی و میزان سطح مقطع آن نیز در مقدار عبور جریان موثر میباشد واحد اندازه گیری مقاومت اهم است. در الکترونیک مقاومت را با حرف R (ابتدای ک
دانلود طرح درس - واحد کارخیابان
فرمت فایل (word) و قابل ویرایش 
تعداد صفحات 2 صفحه
قسمتی از مجموعه
هدف کلی
عبور و مرور از خیابان
اهداف جزئی
-        آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی به زبان ساده به خردسالان
-        خیابان محل عبور و مرور ماشین و موتورسیکلت است
-        پیاده رو محل عبور و مرور افراد پیاده است
-        رعایت نطم وظیفه تک تک ماست
-        آشنایی با چراغ راهنما و معنای سه رنگ آن
 اهداف رفتاری
دانش آموزان پس از پایان درس باید بتوانن
Artist: DJ Avi8 (Scott Nicol) | Music Name: Pass You By | Genre: ‎HardStyle/Hard Dance | Released: 2019 | DJ Avi8 - Pass You By

هنرمند: آوی8 | نام موزیک: عبور شما توسط (عبور شما با) | سبک: هارد استایل | تاریخ انتشار: 2019 | ملیت: اسکاتلند
دانلود آهنگ (آوی8) Avi8 با نام (عبور شما توسط) Pass You By

ادامه مطلب
۸ ژانویه ۲۰۲۰
بعدا بخون چه اتفاقایی افتاد. هنوز نمیدونیم چرا هواپیمای اوکراینی سقوط کرد. صبح از خبر حمله به پایگاههای امریکا بیدار شدم و خوابم نبرد. از ۸ بیدارم. ولی کم درس خوندم. چاق شدم. اپ ورزشی نصب کردم. مخصوص چربی‌های شکم. هی قهوه خوردم از صبح. از مراسم آقاست. تنبلیم میشد خودم قهوه درست کنم خوب شد اوردن‌.
کلافه شدم. توییتر رو پاک کردم و نصب کردم و پاک کردم. درمورد اینستاگرام یکبار بیشتر اینکارو انجام دادم. مامان زنگ زده تمیزکار برای ساعت
آدم‌ هایی که ما را رنج می ‌دهند ، خیلی اوقات رنج ‌کشیده‌ هایی هستند که از زخم ‌های خودشان نتوانستند عبور کنند .
اروین یالوم
+رنج ها میتوانند از جانب بیرون باشند اما بزرگترین رنج ها را خودمان به خودمان می دهیم !
رنج هایی زاده ی رفتارمان
رنج هایی زاده ی ذهن بیمارمان
رنج هایی برای تنبیه خودمان
رنج هایی برای انتقام
و ...
++مدتی است دچار عزیزی هستیم که سخت رنج مان می دهد . شاید دلیلش همین باشد . نتوانسته است از رنج هایش عبور کند .
سعی میکنیم درک اش کن
لوله کشی آب و فاضلاب
لوله کشی آب و فاضلاب از ساختارهای اصلی و اساسی ساختمان است . بعد از اتمام کار نمی توان به راحتی تغییراتی در آنها به وجود آورد .
هرگونه تعمیرات تخصصی در این نوع لوله کشی نیازمند حضور لوله کش با تجربه است. چنانچه در این خصوص نیازمند کمک مجموعه ای با کادر و تکنسین هایی با سوابق کاری متعدد و درخشان می باشید .
طاها فن آماده خدمت رسانی حرفه ای به شما می باشد .
در مجموعه ما سرعت ، کیفیت و زیبایی کار را تجربه خواهید کرد .

لوله کشی گا
لوله کشی آب و فاضلاب
لوله کشی آب و فاضلاب    از ساختارهای اصلی و اساسی ساختمان است . بعد از اتمام کار نمی توان به راحتی تغییراتی در آنها به وجود آورد .
هرگونه تعمیرات تخصصی در این نوع لوله کشی نیازمند حضور لوله کش با تجربه است. چنانچه در این خصوص نیازمند کمک مجموعه ای با کادر و تکنسین هایی با سوابق کاری متعدد و درخشان می باشید .
طاها فن آماده خدمت رسانی حرفه ای به شما می باشد .
در مجموعه ما سرعت ، کیفیت و زیبایی کار را تجربه خواهید کرد .

لوله کش
بین ایران وعراق است چه وحدت زیبا/عامل تفرقه راریشه کنش کن هرجا/دین اسلام و ولایت همه اش این باشد/وحدت وگنج بصیرت برسد ازیکتا/عشق ایران وعراقی است همه آل نبی/معرفت کسب کنی بازبه آل طاها/درره وحدت ما خون شهیدان وطن/هدف خامنه ای یاکه خمینی اینجا/جمعه ای ما همگی شوکه اخبارشدیم/یک سلامی زادب سوی سلیمانی ما/دشمن از کینه زندتیربه سرداروطن/باشهادت برسد وحدت در ملتها/کن فراخوان همه کس یارولایت باشیم/همدلی چاره بود ریشه کنی براعدا/وقت آن است که مامتح
به طور خلاصه،به کسی که به کمک تکنیک‌های جراحی، به لاغر شدن بیماران دچار چاقی مفرط کمک می‌کنند متخصص لاغری گفته می‌شود. جراح لاغری به افرادی که با روش‌های دیگر موفق به کاهش وزن نشده‌اند کمک می‌کند تا در یک مدت زمان کوتاه‌تر، به هدف خود یعنی لاغری برسند. البته جراح لاغری واژه مناسبی برای این جراحان نیست. از آنجایی که این پزشکان راه‌کار جراحی برای افراد چاق ارائه می‌دهند، بهتر است آن‌ها را جراح چاقی خطاب کرد نه لاغری

از جمله بهترین
موضوع صحبت امروز ما در خصوص پیدا کردن رمز عبور وای فای مودم  است ، اگر هنوز از رمز عبور WiFi که در پشت مودم توسط ISP نوشته شده استفاده می کنید ، احتمالاً ترکیبی از حروف ، اعداد و نمادهاست که هرگز نمی توانید آنها را به خاطر بسپارید. بیشتر افراد سعی می کنند رمز عبور را در جایی بنویسند یا هر بار که بخواهند آن را به شخص دیگری بدهند ، روتر را چک می کنند. اگر از قبل رایانه شما  به شبکه WiFi متصل شده باشد ، می توانید به راحتی رمز را در آنجا مشاهده کنید.
برای
مژده‏ اى دل که به ما تاج سرى داد خداشب ما سوته دلان را سحرى داد خداسجده شکر به جا آر که از رحمت خویشتیر جانسوز دعا را اثرى داد خداشجر طیبه ى گلشن طاها را بازهم ثمر داده و هم برگ و برى داد خداتا که اسلام قوى گردد و الحاد ضعیفصدف بحر ولا را گهرى داد خدااى صبا فاطمه را مژده بده کز ره لطفصادق آل نبى را پسرى داد خدا
ادامه مطلب
کن دعاتا حضرتش قفل فرج راوا کند/باعدالت کل عالم راچنین زیبا کند/نهضت ایران که آمدشد شتاب درظهور/شادمان قلب نبی وحیدر و زهراکند/باولایت تاشهادت شدشعار انقلاب/زمزم عشق وبصیرت راره فرداکند/لشکری اندررکاب رهبری داردحضور/جانفشانی امت اوازبر آقاکند/انتقام ازکل دشمن وحدت اسلامی است/عزت وایثاررا اندر جهان معناکند/رمزپیروزی ایران در ولایت محوری است/گوهراصلاح جان راهمره مولاکند/اشک وایثار و ولایت زمزم دلدادگی است/باظهور او عدالت درجهان برپاکند
برای گذاشتن رمز عبور روی تلگرام نیازی به استفاده از اپلیکشن های دیگر ندارید و می توانید با مراجعه به تنظمیات خود این پیام رسان به چنین قابلیتی دست پیدا کنید. برای استفاده از این ویژگی می بایست به تنظیمات تلگرام رجوع کنید و از آن جا وارد منو Privacy and Security شوید. در صفحه باز شده به دنبال گزینه PassCode بگردید و با ورود به این بخش تنظیمات آن را فعال کنید و رمز عبور خود را ارائه دهید.
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
این جمعه هم گذشت، تو اما نیامدیپایانِ سبز قصه دنیا، نیامدیمانده ست دل اسیر هزاران سؤال تلخای پاسخ هر آنچه معمّا، نیامدیکِز کرده اند پنجره ها در غبار خویشای آفتاب روشنِ فردا، نیامدیافسرده دل به دامن تفتیده کویرای روح آسمانی دریا، نیامدیای حسّ پاکِ گم شده روح روزگارزیباترین بهانه دنیا نیامدیای از تبار آینه ها، ای حضورسبزای آخرین ذخیره طاها نیامدیاین جمعه هم گذشت و غزل ناتمام مانداین است قسمتِ دلِ من، تا نیامدی
می توانید یک گذرواژه قوی ایجاد کنید که دارای حداقل 12 نویسه باشد ، شامل اعداد ، نمادها ، حروف بزرگ ، حروف کوچک ، یک کلمه فرهنگ لغت یا ترکیبی از کلمات فرهنگ لغت نیست و به جایگزین های واضح اعتماد نمی کند. این توسط ژنراتورهای رمز عبور رایگان در اینترنت مانند strongpasswordgenerator.com و passwordgenerator.net آسانتر شده است. همیشه امنیت اینستاگرام را جدی بگیرید چون بسیار مهم است مخخصوصا برای پیج هایی که فالو بالایی دارند. کاری که من معمولاً انجام می دهم این است که بعد
مقاومت یا رزیستور نام یکی از قطعات الکترونیکی دوپایه و کنش‌پذیر (مصرف‌کنندهٔ انرژی) است که به عنوان یکی از اجزای منفرد مدارهای الکترونیکی مقاومت الکتریکی مورد نیاز را ایجاد و اعمال می‌کند. در این مدارها از مقاومتبرای کم کردن جریان، تنظیم سطح سیگنال‌ها، تقسیم ولتاژ، یا موارد بسیار دیگری استفاده می‌شود. هنگامی که جریان الکتریکی از یک مقاومت عبور می‌کند اختلاف ولتاژی بر اساس قانون اهم بین پایه‌های آن ایجاد می‌شود. شدت جریانی 

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

به عقب برگشتم
به روز هایی که رفت و دیگر هیچوقت برنگشت
عبور میکنم.
زمان میگذرد و میرود
و تو میمانی و یک آدم تو خالی و پوچ
عبور میکنم
به عقب برمیگردم
به روزهایی که دیگر نمی آید
به روزهایی که و
با استناد به ماده 15 قانون تقویت و توسعه نظام استاندارد مصوب مجلس شورای اسلامی «هرگاه اجرای استاندارد در مورد کالا یا خدماتی اجباری اعلام شود پس از انقضای مهلت‌هایی مقرر (آگهی در روزنامه‌های رسمی کشور) تولید، تمرکز، توزیع و فروش این گونه کالاها و خدمات بدون علامت استاندارد و یا بدون تأیید سازمان ملی استاندارد ممنوع است و کالاهای مربوطه توقیف و با متخلف طبق ماده 40 این قانون برخورد می‌شود».
لیست کالاهای مشمول اجرای استاندارد اجباری در پور
شب عبور شما راشهاب لازم نیستکه باحضور شما افتاب لازم نیست
دراین چمن که زگلهای برگزیده پراستبرای چیدن گل،انتخاب لازم نیست
خیال دار تورا خصم ازچه می بافد؟گلوی شوق که باشد طناب لازم نیست
بس که گریه نکردم غرور بغض شکستبرای غسل دل مرده اب لازم نیست
کجاست جای تو؟از افتاب می پرسمسوال روشن مارا جواب لازم نیست
پشت پنجره برخیز تابه کوچه رویمبرای دیدن تصویر،قاب لازم نیست
#قیصر_امین_پور
دانلود کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفرنسخه پی دی افبهتریت کتاب ترک اعتیاد با جدید ترین روش های کشف شده ...
دریافت فایل
دریافت کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر (چاپ بیستم) + ... https://congress60.org › News › دریافت-آنلاین-کتاب-عبور-از-منطقه-60-د... ۳۱ تیر ۱۳۹۳ - کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر شامل تجربیاتی است که پس از 17 سال ... در ضمن لازم نیست فوری به ازاء دانلود هر کتاب مب

کارگردان:مسعود ده نمکی
ژانر:کمدی _اجتماعی
بازیگران:اهدایت هاشمی، بهنام تشکر، هومن برق‌نورد، برزو ارجمند، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری و..

خلاصه داستان:طاها دانشجوی الهیات برای نوشتن پایان نامه خود دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می کند غافل آز آنکه آنها دنبال نقشه ای دیگر هستند
ادامه مطلب
1_چگونه می توان یک زرافه را داخل یک یخچال قرار داد؟
2_ چگونه می توان یک فیل را داخل یک یخچال قرار داد؟
3_شیر ، سلطان جنگل ، تمام حیوانات را به یک گردهمایی فرا می خواند.تمام حیوانات بجز یکی از این حیوانات در این گردهمایی شرکت می کنند. حیوانی که غایب بود کدام است؟
4_شما باید از یک رودخانه عبور کنید. این رودخانه محل زندگی تمساح ها است. چگونه از آن عبور می کنید؟
(هر کی جواب و می خواد ، عدد 1  رو تو نظرات بفرسته)
رحلت پیامبر بزرگ اسلام، حضرت محمد(ص) تسلیت باد.
و
شهادت امام حسن مجتبی(ع) تسلیت باد.
برای تازه کردن روحیات خودتون:
۱۴صلوات بفرستید
و
۳بار سوره توحید را بخوانید.
و برای ظهور امام زمان(عج) دعا کنید و از این دو عزیز بخواهید در تعجیل ظهور
آقا مهدی(ع) دعا کنند.
از حسانه خانم نویسنده وبلاگ طاها ارومیه به خاطر پیشنهاد بالا ( صلوات و سوره توحید و تعجیل در ظهور امام زمان (عج)) مچکرم.
انتظارمو باید از آدما کم کنم . بفهمم می تونم مهم نباشم برای آدمای مهم زندگیم .
می تونم رفیق کمرنگی باشم . می تونی فقط وسیله ارضا نیاز طرف مقابلم باشه می تونم خیلی پیش پا افتاده تر از اون چیزی که قکر می کنم باشم . آه.  قرار نیست لیت آدمای مهم زندگی آدمای مختلف با هم یکی باشه . باید بی حس تر باشم به آدما . خیلیاشون قراره بیان و برن . با خودخواهی تمام باید خودمو حفظ کنم و ور عین حال اوقات خوشی رو برای فرد مقابلم در زمان نزدیک یودنش به من رغم بزنم و اگه خ
مواد تشکیل دهنده ممبران (ممبرین) از نوع مواد نیمه نفوذپذیر یا نیمه تراوا می باشند که مانع عبور آلودگی های شیمیایی و املاح نامطلوب و حتی ویروس ها و باکتری ها  می گردند بطوریکه ناخالصی ها از خروجی فاضلاب ممبران به بیرون هدایت می شوند و تنها آب از این غشاها عبور می نماید، غشای ممبران توانایی این را دارد که املاح نامناسب موجود در آب تا ابعاد 0.0001 میکرون را حذف نماید بدین صورت آبی پاک به دست می آید.
برای خواندن کامل مطلب به ممبران چیست و چطور کار م
تمام مساله این است که هیج چیز را برای همیشه در تعلیق نمی توانی نگه داری. تاریخ به انتظار تصمیم تو نخواهد نشست، تو میتوانی زودتر از ان لحظه که انتظار به اوج خود می رسد و ظرف بلور میان زمین و هواست، ضربه ات را بزنی و انتظار را پایان بخشی، اما هرکز نمیتوانی کاسه را میان زمین و هوا رها کنی، زودتر شکستن، اری، دیرتر شکستن، شاید.اما به هر حال، شکستن ، نقش بلور است.هنگامی که معرکه، معرکه ی عبور است نه توقف و عبور، ذات همه چیز است.
نادر ابراهیمی
آتش بدون
تور ویژه تعطیلات خردادماه به مقصد گیلان
جاذبه های برنامه:
- حضور در ارتفاعات و ییلاقات تالش (سرزمین رویاها).
- بازدید از جاده اسالم-خلخال، معروف به جاده بهشت با چشم اندازهای زیبا و بکر و یکی از ده جاده زیبای کشور.
- عبور از دشت شقایق، کرمان، چارسو، اسبه بونی و ...
- دیدار از روستاهای بکر و مردمانی با زندگی ساده ولی پر از عشق.
- بازدید از ییلاق و روستاهای: بیلی، ناو، خلیان، دریابن.
- بازدید از آبشار دریابن.  
- چشم انداز ییلاق و کلبه های چوبی روستایی.
-
امروز قیمت‌ها در بازار ارز تهران مجددا صعودی شد به طوریکه دلار باز هم از مرز ۱۲هزار تومان عبور کرد.بر این اساس قیمت هر دلار آمریکا به ۱۲۰۵۰تومان برای فروش و ۱۱۹۵۰تومان برای خرید رسید.بهای یورو نیز در صرافی‌های دارای مجوز بانک مرکزی برای فروش ۱۳۳۰۰ و برای خرید ۱۳۲۰۰تومان است.البته امروز برخی کانال‌های تلگرامی نرخ دلار را ۱۲۳۰۰ تا ۱۲۵۰۰تومان اعلام کرده‌اند که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد دلار حتی در برخی ساعات هم به این قیمت‌ها نرسی
امروز قیمت‌ها در بازار ارز تهران مجددا صعودی شد به طوریکه دلار باز هم از مرز ۱۲هزار تومان عبور کرد.بر این اساس قیمت هر دلار آمریکا به ۱۲۰۵۰تومان برای فروش و ۱۱۹۵۰تومان برای خرید رسید.بهای یورو نیز در صرافی‌های دارای مجوز بانک مرکزی برای فروش ۱۳۳۰۰ و برای خرید ۱۳۲۰۰تومان است.البته امروز برخی کانال‌های تلگرامی نرخ دلار را ۱۲۳۰۰ تا ۱۲۵۰۰تومان اعلام کرده‌اند که با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد دلار حتی در برخی ساعات هم به این قیمت‌ها نرسی
*
ﺟﻨﺎﺏ ﺷﺦ ﻣ ﻓﺮﻣﺎﻨﺪ :
‏«ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﻓﺮﻡ ﺍﻧﺪﺸﻪ ﻣﺮﻭﻫ ﺭﺍ ﻋﺒﻮﺭ ﺩﺍﺩﻡ، ﻭﻟ ﺁﻧﺮﺍ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺪﺍﺩﻡ .ﺍﺯ
ﺧﺎﺑﺎﻥ ﻪ ﻋﺒﻮﺭ ﻣ ﺮﺩﻡ، ﻨﺪ ﺷﺘﺮ ﺭﺍ ﻋﺒﻮﺭ ﻣ ﺩﺍﺩﻧﺪ ﻪ ﻧﺎﻬﺎﻥ ﺍﺯ 
ﺁﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻣﻦ ﻟﺪ ﺮﺗﺎﺏ ﺮﺩ ﻪ ﺍﺮ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣ ﺧﻮﺭﺩ ﺣﺘﻤﺎً ﺁﺳﺐ ﻣ ﺩﺪﻡ .
ﺍﺯ ﺧﻮﺩﻡ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪﻡ ﻪ ﻣﺮ ﻣﻦ ﻪ ﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ ﻪ ﺍﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘﺎﺩ . ﺗﻮﺳﻞ
ﺮﺩﻡ ﻭ ﺑﻌﺪ ﺩﺭ ﻋﺎﻟﻢ ﺷﻬﻮﺩ ﻭ ﻣﺎﺷﻔﻪ ﺑﻪ ﻔﺘﻨﺪ: ﺍﻦ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺁﻥ ﻓﺮ 
ﻣﺮﻭﻫ ﺑ
طی دو سال، حداقل ۱۳ بار لاکپشت‌ها فعالیت قطار‌ها را مختل کردند. به همین دلیل، شرکت راه آهن ژاپن به فکر پیشگیری از مرگ غمناک لاکپشت‌ها در راه آهن و تاخیر غیرضرروی قطار‌ها افتاد. آن‌ها پس از اجرای یک سری آزمایش، یک خندق یو «U» شکل ایجاد کردند که لاکپشت‌ها را جمع می‌کرد و مانع از گیرافتادن آن‌ها بین ریل‌های فلزی و له شدن و مرگ آن‌ها می‌شد. آزمایش‌ها و دوربین‌های مراقبتی نشان داد که لاکپشت‌ها هنگام عبور از ریل اغلب در فضای بین آن‌ها می‌
اجاره آپارتمان، تهران منطقه 7، سهروردی-شمالی، سیبویه
مشخصات ملک
مساحت: 116 متر

تعداد اتاق: 3

وضعیت بنا: 20 سال ساخت

طبقه: 3
پارکینگ  دارد انباری  دارد آسانسور  ندارد وام  ندارد
توضیحات
پارکینگانباریتراستک واحدیسه خوابهبازسازیتخلیهبدون مالک
مشاور: طاها ، آژانس دلتا 850
تلفن همراه: 09123059390
کد ملک: 1023604